Dlaczego sauny Saunova są wyjątkowe ?

Szybka budowa

Wszystkie sauny Saunova są wstępnie montowane w naszej hali produkcyjnej, gdzie dostosowujemy je do Państwa życzeń. W międzyczasie przygotowujemy miejsce montażu, zajmujemy się fundamentami oraz dostarczeniem mediów. Następnie elementy saun są demontowane oraz numerowane do transportu. Transport i montaż organizujemy zarówno w Polsce jak i za jej granicami. Dzięki temu montaż przebiega szybko, czysto i bez niespodzianek.

Prysznic lub beczka do schładzania

W standardzie wyposażenia saun Saunova, znajduje się luksusowa szklana kabina prysznicowa lub beczka do schładzania ciała.

Piece elektryczne lub opalane drewnem

Ciepło w saunie może pochodzić z wygodnego pieca elektrycznego, lub z pieca opalanego drewnem, pozwalającego zatrzymać wzrok na kojącym płomieniu. Instalujemy wyłącznie sprawdzone piece wysokiej klasy, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania oraz szybkie nagrzanie przestrzeni.

Podczerwień - Sauny Infrared

Na życzenie, jako wyposażenie dodatkowe instalujemy promienniki podczerwieni. Więcej o seansach saunowych Infrared w części Zdrowie.

Przeszklenia oraz drewniane bale

Wyrafinowana technologia zespolenia dużych panoramicznych przeszkleń oraz naturalnych drewnianych bali, stanowi unikalne na polskim rynku połączenie w saunach zewnętrznych. W saunach zastosowaliśmy okna, drzwi oraz przeszklenia z hartowanego, bezpiecznego szkła. Są one odporne na różnice temperatur oraz zapewniają właściwą izolację ciepła. Na życzenie, przeszklenia mogą być wykonane ze szkła przyciemnionego lub barwionego. Dzięki zastosowaniu prostokątnych przekrojów drewnianych bali, całość tworzy połączenie naturalnego wdzięku oraz nowoczesności. Używamy wyselekcjonowanych bali o właściwej wilgotności.

Twoja ulubiona muzyka w saunie

Wszystkie sauny Saunova wyposażone z ukryte nagłośnienie zachwycające czystością dźwięku. System nagłośnienia może bezprzewodowo odtwarzać muzyką wprost z Twojego smartfona.

Wyjątkowo skuteczna izolacja termiczna

Sauny Saunova są solidnie zabezpieczone przed utratą ciepła. Zastosowaliśmy unikalny system pięciu najskuteczniejszych materiałów
izolacyjnych, aby zapewnić Ci maksimum ciepła. Przed utratą ciepła, zabezpieczone są również przestrzenie między balami.

Solidne fundamenty

Rodzaj fundamentów dostosowujemy indywidualnie, do charakteru podłoża i lokalnych warunków. W przeciwieństwie do niektórych firm z branży saun zewnętrznych, nie unikamy tej istotnej kwestii i nie oczekujemy, że samodzielnie zorganizujesz i przypilnujesz fachowców od budowy fundamentów. Działamy kompleksowo.

Kojąca koloroterapia
Z myślą o przytulnej atmosferze, w saunach zastosowane jest dyskretne oświetlenie diodami LED. Dzięki możliwości regulacji koloru oraz natężenia światła, możesz oddać się kojącemu działaniu koloroterapii. Zastosowanie oświetlenia LED jest bezpieczne i energooszczędne oraz może być zasilane z trwałego akumulatora lub panelu fotowoltanicznego.
Wygodne Raty

Sauny dla Klientów Indywidualnych dostępne są również w sprzedaży ratalnej. Klientom Biznesowym pomagamy uzyskać finansowanie bankowe na zakup sauny na potrzeby komercyjne (dla Hoteli, Pensjonatów, Ośrodków SPA itp.) O szczegóły zapytaj naszego Doradcę.

Optymalny czas realizacji

Czas rozpoczęcia montażu sauny od momentu zamówienia, wynosi średnio od 4 do 8 tygodni i może się okresowo zmieniać. W tym czasie wstępnie montujemy saunę w naszej hali produkcyjnej. Dzięki temu montaż przebiega szybko i trwa średnio od kilku do kilkunastu dni, w zależności od wielkości sauny, jej wyposażenia i lokalnych warunków terenowych.
Aktualne informacje można uzyskać u Doradcy.

Saunova

Poznaj nas.

Saunowanie to nie tylko najlepszy sposób odpoczynku,
to także ceremoniał angażujący wszystkie nasze zmysły,
oczyszczający umysł i ciało ze wszystkiego tego, co złe.
Powszechnie wiadomo, że saunowanie ma bardzo pozytywny wpływ
na nasze zdrowie i urodę, a także przeciwdziała starzeniu się organizmu.

Dlatego właśnie, na bazie własnych doświadczeń, budujemy i projektujemy ekskluzywne sauny zewnętrzne,
zbudowane z bali drewnianych.
Nasza propozycja skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Oferujemy nie tylko produkcję saun, ale również darmowy montaż na terenie całego kraju.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi saunami.